Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 3.10.2023 Dnes má svátek Bohumil

Vyhledávání

Středisko osobní hygieny

Středisko osobní hygieny (dále SOH) se nachází v domě Palackého č. p. 65 (přízemí) a v domě Novoveská č. p. 5 (v I. patře). V SOH se poskytuje ambulantní pečovatelská služba, tzn. uživatel za službou dochází. Jde především o poskytování  celkových koupelí (vana nebo sprcha). Prostory v ul. Palackého jsou  upravené (r. 2013), přizpůsobené  pro uživatele s pohybovými potížemi a bezbariérové.

Pracovní doba:
pondělí - neděle a svátky - 7:00 - 20:00 hod.

Službu je potřeba objednat alespoň 3 dny předem. Uživatel si donese vlastní toaletní potřeby. Poskytovatel v SOH používá pro osobní hygienu uživatele vlastní ručníky a osušky. Služby v SOH se poskytují na základě "Smlouvy o poskytování pečovatelské služby". 

Vybavení SOH:

  • koupelna s polohovací vanou, výškově nastavitelným koupacím křeslem pro osoby na invalidním vozíku nebo s pohybovými potížemi (ul.Palackého)

Pečovatelská služba, obrázek se otevře v novém okněPečovatelská služba, obrázek se otevře v novém okněPečovatelská služba, obrázek se otevře v novém okně

  • koupelna s vanou se zvedacím zařízením, výškově nastavitelným koupacím křeslem pro osoby na invalidním vozíku nebo s pohybovými potížemi (ul. Novoveská)

KS Novoveská, obrázek se otevře v novém okně

Všechny místnosti odpovídají náročným hygienickým podmínkám a je zde i germicidní lampa pro plošnou dezinfekci. Pečovatelský personál zajistí správnou a bezpečnou manipulaci s uživatelem při provádění osobní hygieny včetně mytí vlasů.

Do SOH se uživatel dopraví sám nebo s pomocí svých blízkých, doprovod může zajistit i poskytovatel. 


Vytvořeno 28.12.2016 17:07:31 | přečteno 2953x | lukas.frydrych
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load