Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 4.6.2023 Dnes má svátek Dalibor

Vyhledávání

ČČK Jablonec nad Nisou + terapeutická podpora

auto ččk 4

Níže najdete důležité informace.

ččk hledání seniora

ČČK, jste senior, zůstat doma


1) ČČK Jablonec nad Nisou

V rámci reakce na bezprecedentní Nouzový stav v ČR a vyhlášení omezení volného pohybu občanů spouští Oblastní spolek Českého červeného kříže v Jablonci nad Nisou dobrovolnický program pomoci zvláště seniorům nad 60 let, osobám chronicky nemocným a osobám se zdravotním postižením, kteří nemají možnost řešit svoji situaci pomocí rodiny.
Informace k poskytovaným službám najdete v letáčku níže. Dobrovolnický program je určený pro seniory, kteří nemají uzavřenou smlouvu s poskytovatelem sociálních služeb (např. Centrum sociálních služeb, Diakonie, Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje a další). 

Na webových stránkách ČČK Jablonec nad Nisou je možnost registrovat se jako dobrovolník a pomoci i na druhé straně, tedy realizovat všechny služby, které ČČK nabízí - http://www.cck-jablonec.cz/registrace-dobrovolniku/ 

ččk i obedy


2) Zelená linka Anděla strážného
Andel Strazny Zelena linka 800 603 030 page 001

3a) Psycho-sociální poradenství - Roman Hampacher, tel. č. 739 345 655

3b) Terapeutická konzultace - nabídka Komunitního střediska Kontakt Liberec

Dobrý den,
věřím, že je v těchto dnech psychika možná více zkoušena než naše fyzické zdraví, proto nabízím Vašim pracovníkům i Vašim klientům telefonickou terapeutickou konzultaci, v případě potřeby se můžete ozvat, moje telefonní číslo je: 606 617 270 (před telefonátem prosím o sms zprávu, kdo mi bude volat, děkuji).

Zároveň v příloze zasílám stručné informace o tom, jak pracuji a terapeutické doporučení, které může být v těchto dnech také užitečné. 

Přeji nám všem pevné nervy.

Radka Mikulová

doporučení

Mikulová


Vytvořeno 16.3.2020 15:59:41 | přečteno 376x | lukas.frydrych
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load