Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 5.10.2023 Dnes má svátek Eliška

Vyhledávání

Jablonecké Perličky 2023

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou v roce 2021 připravilo zcela novou pohybovou aktivitu spojenou s výpravami za architektonickými skvosty. Na úspěchy z minulých dvou let navázal i ročník letošní.

Pohybová aktivita se jmenuje "Jablonecké perličky". Jedná se o sérií výletů či procházech k zajímavým místům Jablonce a dalších blízkých měst. První Perličky vedly samotným centrem města Jablonec nad Nisou (odkaz na obrázkovou prezentaci ikona souboruikona souboruzde). Více informací k podniknuté výpravě naleznete v tiskové zprávě zde.

Druhé perličky zavedly zájemce o architekturu do nedalekého Liberce (odkaz na obrázkovou prezentaci ikona souboruikona souboruzde). Tisková zpráva k akci ke stažení zde.

V pořadí třetí výlet se uskutečnil v Chrastavě (odkaz na obrázkovou prezentaci ikona souboruikona souboruzde). Článek k akci ke stažení zde.

Perličky č. 4 - výletníci navštívili Smržovku (odkaz na obrázkovou prezentaci ikona souboruikona souboruzde). Článek k akci ke stažení zde.

Poslední přihlášení navštíví Český Dub. Informace budou doplněny po uskutečnění.


Vytvořeno 13.6.2023 9:42:39 | přečteno 80x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load