Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 1.6.2023 Dnes má svátek Laura

Vyhledávání

Jablonecké perličky

Jablonecké perličky I.

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou v roce 2021 připravilo zcela novou pohybovou aktivitu spojenou s poznáním a zábavou. Na loňský úspěch naváže i v roce 2022.

Pohybová aktivita se jmenuje "Jablonecké perličky". Jedná se o sérii tipů na procházku k zajímavým místům Jablonce a okolí. Na Jablonecké perličky se zájemci nejlépe připraví tím, že si nastudují trasu podle přehledné obrázkové prezentace, pak si projdou všechny zajímavosti a po návratu domů ještě zhodnotí trasu a zašlou fotografie z cesty do kanceláře volnočasových aktivit CSS. Velmi nenásilně se tak propojuje pohyb, objevování i práce s chytrým telefonem.

Přejeme příjemnou procházku, skvělý zážitek a hodně štěstí při hledání správné odpovědi.

Jablonecké perličky 2022

Cestu centrem města můžete probádat díky Jabloneckým perličkám I. ikona souboruzde, Jabloneckým perličkám II. ikona souboruzde a Jabloneckým perličkám III. ikona souboruzde.

Procházky mimo centrum města vedou do Kokonína (ikona souboruzde) a Rýnovic (ikona souboruzde).

Jablonecké perličky 2021

První tip najdete přímo ikona souboruzde.
Trasa Jabloneckých perliček I. měří cca 1,5 kilometru, vede centrem města a je vhodná úplně pro každého.

Druhý tip najdete ikona souboruzde
Trasa měří necelý kilometr a vede od kostela sv. Anny přes Mírové náměstí na autobusové nádraží.

Třetí Jablonecké perličky jsou plné jabloneckých vil. Začíná se v Máchově parku a ulicemi Opletalova a Petra Bezruče se dojde k našemu Jabloneckému moři, tedy k přehradě - více ikona souboruzde.

Jablonecké perličky IV. měří cca 2,5 km. Začínáme u kostela Povýšený svatého kříže, pokračujeme kolem bývalého novoveského koupaliště přes kompoziční huť v Lovecké ulici a končíme u autobusového nádraží - více ikona souboruzde.

Další tip je trochu specifický, jedná se o bonus, nepůjdeme na procházku městem, ale půjdeme na výlet. Zůstáváme však na Jablonecku - více ikona souboruzde.
Jedná se o trasu z Kopaniny na Malou Skálu... cestou vás překvapí mnoho drobných zajímavostí.Vytvořeno 20.5.2021 10:57:28 | přečteno 1120x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load