Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 30.1.2023 Dnes má svátek Robin

Vyhledávání

Navigace

Archivováno

 

Podzimní aktivity dětí ze Zeleného údolí

Hudební klub 2

Podzim je tady!  Ale žádné dítě z Komunitního centra ze Zeleného údolí není smutné a svůj volný čas využívá aktivní činností.

Vždyť i v tomto ročním období se lze obdivovat krásám přírody a je-li to ještě spojeno se společným výletem, např. do útulku pro opuštěná zvířata Dášenka v Lučanech, není čas být smutný, i přesto že počasí je proměnlivé a deštivé. Po procházce s opuštěným pejskem je nám odměnou jeho spokojený pohled. A když je deště moc, navštěvují děti svoji útulnou klubovničku přímo v Komunitním centru, kde se dá dělat tolik zajímavých věcí, od hraní společenských her, soutěží a dalších zájmových činností ve spolupráci s občanským sdružením Prostory a v neposlední řadě i společné zpívání a hraní na hudební nástroje v hudební klubovně, kde probíhá, za odborného dohledu pracovníků občanského sdružení Salem, výuka na hudební nástroje. Prostě u nás v Komunitním centru je živo a není čas být smutný.  A to nezapomínáme ani na naše školní povinnosti, na které dohlíží vedoucí KC Jiří Hána a učíme se i preventivním činnostem, např. jak poskytnout první pomoc, a to za odborného vedení a dohledu ředitelky oblastního spolku ČČK Kateřiny Havlové a dobrovolníků.

Na podzimní a zimní měsíce jsou pro děti z KC připraveny i další aktivity, např. výlety do okolí Jablonce, výroba a pouštění draků, podzimní a vánoční dílnička, návštěva bazénu a lezecké stěny, Andělské zvonění, příměstský zimní tábor spojený s bruslením, sáňkováním, lyžováním a dalším doprovodným programem.

Projekt "Kdo, si hraje nezlobí!" je podpořen z Grantového fondu Libereckého kraje.

Podzimní aktivity

Hudební klub 2

Hudební klub 2

 
Počítače nás baví 4

Počítače nás baví 4

 
Sportovní aktivity 3

Sportovní aktivity 3

 
Jedeme do útulku 5

Jedeme do útulku 5

 
Jedeme do útulku 6

Jedeme do útulku 6

 
Děti z KC na Jablečném posvícení 7

Děti z KC na Jablečném posvícení 7

 
Děti z KC na Jablečném posvícení 8

Děti z KC na Jablečném posvícení 8

 
Hudební klub 1

Hudební klub 1

 
 
Vytvořeno 17.10.2012 13:45:45 | přečteno 733x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load