Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 6.6.2023 Dnes má svátek Norbert

Vyhledávání

Jablonecký škrpál – 9. výlet

JŠ 9. výlet

Pátek 12. července, den, kdy se měl  konat devátý výlet Jabloneckého škrpálu, přivítal výletníky na jabloneckém vlakovém nádraží chladným počasím a silným deštěm. 

Ale ani ten neodradil seniory od plánovaného výletu, jen bylo třeba zvolit náhradní trasu, protože ta původně plánovaná nebyla v deštivém počasí úplně bezpečná. Senioři se tedy vydali co České Lípy, kde navštívili nově otevřenou galerii Veřejného akvária a kromě prohlídky akvarijních ryb známých i méně známých, si poslechli zajímavý výklad o tajích a zákonitostech podvodního světa. A protože se počasí mezitím umoudřilo, přestalo pršet a občas vykouklo i slunce, vydali se na prohlídku vodního hradu Lipý. Potom si už každý zvolil, co bude v čase, který zbýval do odjezdu vlaku, dělat. Někteří senioři neodolali nabídce kávy a vyhlášených zákusků v místní cukrárně, jiní si zašli na oběd, ale při odjezdu zpět do Jablonce se všichni shodli na tom, že prožili sice neplánovaný, ale příjemný a pohodový výlet.


2019-07-12 JŠ 9. výlet - Č.Lípa

JŠ 9. výlet

JŠ 9. výlet

 
JŠ 9. výlet

JŠ 9. výlet

 
JŠ 9. výlet

JŠ 9. výlet

 
JŠ 9. výlet

JŠ 9. výlet

 
 
Vytvořeno 9.8.2019 15:24:48 | přečteno 208x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load