Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 27.1.2023 Dnes má svátek Ingrid

Vyhledávání

Cvičením ku zdraví

Světový den zdraví
V pátek 5. dubna připravilo Centrum sociálních služeb akci ke Světovému dni zdraví s cílem podporovat "zdravé stárnutí".

Světový den zdraví připradá na 7. dubna a tento den populaci připomíná, že bychom neměli zapomínat na kvalitu našeho života, stravování, pohyb apod. Obecně jsou akce konané v rámci Světového dne zdraví spojené s preventivními vyšetřeními, vzděláváním v oblasti prevence a dalšími podobnými aktivitami, které nutí populaci zamyslet se nad aktuálními tématy. Účastníci z řad seniorů sportovně-vzdělávacího odpoledne měli možnost si otestovat své pohybové možnosti. Zaměřili se na korekci správného sedu, postoje a chůze, protože ze špatných návyků vznikají obtíže pohybového aparátu. Senioři testovali také svou rovnováhu na balančních podložkách a zjistili, že to není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Poděkování patří všem účastníkům, kteří se akce zúčastnili. Tato jednorázová akce dala základ dalším pohybovým a vzdělávacím aktivitám, například zcela nové podobě Akademie seniorů. Podrobnosti budou zveřejněné před létem. 

2019-04-05 Světový den zdraví

Světový den zdraví

Světový den zdraví

 
Světový den zdraví

Světový den zdraví

 
Světový den zdraví

Světový den zdraví

 
Světový den zdraví

Světový den zdraví

 
 
Vytvořeno 10.4.2019 13:45:53 | přečteno 260x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load