Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 5.10.2023 Dnes má svátek Eliška

Vyhledávání

Jablonecké Perličky

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou v roce 2021 připravilo zcela novou pohybovou aktivitu spojenou s výpravami za architektonickými skvosty. Na úspěchy z minulých dvou let navázal i ročník 2023.

Pohybová aktivita se jmenuje "Jablonecké perličky". Jedná se o sérií výletů či procházech k zajímavým místům Jablonce a dalších blízkých měst. 

První Perličky vedly samotným centrem města Jablonec nad Nisou (odkaz na obrázkovou prezentaci ikona souboruzde). Více informací k podniknuté výpravě naleznete v tiskové zprávě zde.

Druhé perličky zavedly zájemce o architekturu do nedalekého Liberce (odkaz na obrázkovou prezentaci ikona souboruzde). Tisková zpráva k akci ke stažení zde.

V pořadí třetí výlet se uskutečnil v Chrastavě (odkaz na obrázkovou prezentaci ikona souboruzde). Článek k akci ke stažení zde.

Perličky č. 4 - výletníci navštívili Smržovku (odkaz na obrázkovou prezentaci ikona souboruzde). Článek k akci ke stažení zde.

Finále letošních Perliček vedlo do Českého Dubu (odkaz na obrázkovou prezentaci ikona souboruzde). O tomto výletu jsme psali zde.

Vytvořeno 29.5.2023 13:56:01 | přečteno 199x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load