Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 4.6.2023 Dnes má svátek Dalibor

Vyhledávání

Senzační zakončení pletení návleků

PP předání

Výzva Pomáháme pletením byla zveřejněná na přelomu ledna a února. Na jedné straně se hledaly šikovné pletařky, na druhé pak ochotní dárci vlni a příze. Výsledek předčil očekávání.

Výzva Pomáháme pletením byla od samého začátku zaměřená na pomoc a podporu dobrovolnických aktivit oblastního spolku Českého červeného kříže v Jablonci nad Nisou, respektive jako poděkování všem dobrovolníkům ČČK v Jablonci za jejich práci a nasazení nejen v době kovidové.
Pletly se módní návleky na nohy, které se opět vrací do módy. Na výzvu přišla okamžitá reakce. V kanceláři volnočasových aktivit Centra sociálních služeb se hromadila volná příze a zároveň se ozývaly šikovné dámy, které chtěly celou akci podpořit pletením. Podařilo se nashromáždil šest krabic příze. Ta, která nebyla využitá, se bude hodit na další aktivity a tvořivé dílničky.
Celkový počet upletených návleků dosáhl čísla 171 kusů a vybraná částka dosáhla nádherné výše 6.000 Kč.
V pátek 21. května předala předsedkyně Rady starších paní Jarmila Vlasáková peníze i další balíčky návleků ředitelce Českého červeného kříže v Jablonci nad Nisou paní Kateřině Havlové. U předávání byla i ředitelka dobrovolnického centra Červený trpaslík paní Vendula Prousková. Poděkování patří všem, kteří se zapojili, výzvou Pomáháme pletením se podařila velká věc, vybraná částka je toho důkazem. Podpora dobrovolníků ČČK Jablonec n. N. pokračuje na http://www.cck-jablonec.cz/

Pomáháme pletením

ruce koláž

ruce koláž

 
Koláž pletařky 3

Koláž pletařky 3

 
Koláž pletařky 4

Koláž pletařky 4

 
PP předání

PP předání

 
PP předání

PP předání

 
PP předání

PP předání

 
PP předání

PP předání

 
 
Vytvořeno 21.5.2021 13:43:18 | přečteno 1566x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load