Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 3.6.2023 Dnes má svátek Tamara

Vyhledávání

Návštěva paní poslankyně v CSS

návštěva paní poslankyně Pastuchové

Pracovní setkání s paní poslankyní a předsedkyní Výboru pro sociální politiku PČR Janou Pastuchovou nad poslaneckým návrhem novely zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách proběhlo v naší organizace v úterý 29. června.

Sněmovní tisk č. 1143 obsahuje několik změn, proto se diskutovalo například o valorizačním mechanismu k navyšování stanovených maximálních úhrad za poskytování sociálních služeb, který se nově zavádí do zákona. Novela počítá také se sloučením některých služeb. Jednak jde o slučování pobytových služeb do jednoho druhu s názvem "Domov sociální péče", kdy by se měly sloučit domovy pro seniory, domovy se zvláštním režimem a domovy pro osoby se zdravotním postižením. Hovoří se také o sloučení pečovatelské služby a osobní asistence do nového druhu sociální služby s názvem "Pečovatelská a asistenční služba". Při úterním setkání v Centru sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. bylo dalším stěžejním tématem i udržení kvality a dostupnosti sociálních služeb.
Vedení organizace děkuje za věcný přístup a za zájem o zpětnou vazbu z praxe. 


2021-06-29 návštěva paní Pastuchová

návštěva paní poslankyně Pastuchové

návštěva paní poslankyně Pastuchové

 
návštěva paní poslankyně Pastuchové

návštěva paní poslankyně Pastuchové

 
 
Vytvořeno 30.6.2021 15:01:18 | přečteno 224x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load