Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 4.6.2023 Dnes má svátek Dalibor

Vyhledávání

2020

Rada starších (RS) zasedala v úterý 22. září v malém sále CSS. Sešli se zástupci všech klubů a zájmových skupin, byl tak prostor zjistit, jaké aktivity se chystají a jaké musí být stále omezené. Zazněly také vzájemné tipy, kam v menších skupinkách zavítat na výlety a procházky.

Rada starších září 2020Rada starších září 2020
Rada starších se sešla v druhé polovině srpna, na zasedání dorazil i náměstek primátora pro oblast humanitní pan David Mánek. V Radě starších došlo k personální obměně, nové zástupce má klub seniorů Palackého i Novoveská. Předsedkyní RS byla zvolená paní Jarmila Vlasáková, jako místopředsedkyně pak paní Lída Hovorková. Rada má aktuálně 9 členů a také stálého člena pro spolupráci mezi seniory v partnerských městech SMJN v Německu. Členové RS se kromě jiného seznámili s novým provozním řádem spolkového domu.

DSC00035

Jablonecká Rada starších zasedala i v měsíci únoru, konkrétně v úterý 25. února od 9:30 hodin v malém sále CSS. Pozvání přijal náměstek primátora pro oblast humanitní pan David Mánek. V běžné diskuzi o dění ve městě zazněla důležitá informace o schváleném rozpočtu na rok 2020. Členové rady si také odhlasovali nový Statut Rady a Jednací řád Rady, protože do Rady starších přibyly dva nové kluby. Jedná se o o Klub seniorů při Svazu tělesně postižených místní organizace 2 a Klub seniorů při Svazu tělesně postižených místní organizace 3. Aktuálně má tedy Rada starších 11 členů. Krom jiného se RS věnovala připravovaným aktivitám a tématům do Jabloneckého měsíčníku.

RS únor

V Novém roce 2020 se Rada starších sešla v úterý 21. ledna. Hlavním tématem byla volba nové místopředsedkyně Rady starších. Navržena byla Jarmila Vlasáková, vedoucí klubu KS Kokonín. Členové rady se na nominaci shodli a Jarmila Vlasáková se tak stala novou místopředsedkyní Rady starších.

DSC00009


Vytvořeno 30.12.2019 11:47:17 | přečteno 213x | lukas.frydrych
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load