Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 27.1.2023 Dnes má svátek Ingrid

Vyhledávání

Navigace

Informace z rady

 

Zářijové zasedání

Zářijové zasedání Rady starších, poradního orgánu ředitelky CSS, se uskutečnilo v úterý 15. září 2015 od 09.30 hod. v malém sále spolkového domu. Pozvání na radu přijal náměstek primátora Pavel Svoboda. 

Zajímavosti:

Naďa Jozífková přiblížila program Týdne seniorů, krátce pohovořila k vybraným akcím a k programu na říjen. Připomněla pro jakou skupinu osob jsou aktivity CSS nabízeny. Aktivit CSS se mohou zúčastnit jak senioři z obcí přináležejících k městu Jablonec, tak osoby, které nejsou v seniorském věku, ale jsou osobami zdravotně znevýhodněnými, a to od věku 50+ bez ohledu na stupeň závislosti. Informovala o Dnu otevřených dveří v Nemocnici Jablonec a v nově otevřeném domově pro seniory u přehrady Anavita.
 
Pavel Svoboda pozval členy RS a další zájemce na Taneční večer pro osamělé do Eurocentra v sobotu 3.10. - jedná se o dvouhodinový zábavný program spojený s tancem. Informoval o koncertě připraveném na pondělí 28.9. u příležitosti státního svátku v kostele sv. Anny. a o večerním programu ve středu 30.9. u příležitosti zakončení projektu Město plné tónů v městském divadle.
 
Jednotliví členové RS, zástupci klubů seniorů informovali o uskutečněných akcích v letních měsících. Předsedkyně SD ČR krátce pohovořila o setkání seniorů SD ČR se seniory z Bautzenu, zástupce TJ Kardio informoval o již 5. soustředění členů Kardio na Benecku.

Vytvořeno 22.10.2015 13:53:01 | přečteno 164x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load