Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 30.1.2023 Dnes má svátek Robin

Vyhledávání

Navigace

Informace z rady

 

Prosincové zasedání

Prosincové zasedání Rady starších, poradního orgánu ředitelky CSS, se uskutečnilo ve středu 2. prosince 2015 od 09.30 hod. v konzultační místnosti spolkového domu. Mezi hosty rada přivítala ředitele ZUŠ Vítka Rakušana.

Zajímavosti:

Vítek Rakušan - představil záměr ZUŠ a informoval o novém projektu Akademie umění a kultury seniorů. Záměrem je, aby tento projekt navazoval na vzdělávací projekt Akademie seniorů organizovaný CSS a došlo k jejich propojení. Výuka by mohla probíhat v dopoledních hodinách, kdy je  v prostorách ZUŠ volno. Výuka pro seniory je zaměřená na proces, nikoli na konkrétní výsledek, a to dle individuálních možností jednotlivců, je možné připravit také výuku kolektivní. ZUŠ ve spolupráci s městem disponuje prostory, vybavením, know-how, v řešení je otázka personálního - finančního zajištění.

Naďa Jozífková - informovala o krajské dotaci pro osoby se zdravotním postižením. CSS předložilo 3. prosince Radě města ke schválení upravený Ceník úhrad za úkony pečovatelské a odlehčovací služby s účinností od 1.1.2016. Pozvala přítomné na akci Tvoříme duší.Informovala o novém propagačním materiálu CSS - kalendáři, který vznikl ve spolupráci s aktivními seniory, který je jednou z forem propagace spolkového domu k desátému výročí jeho otevření, které oslaví v červnu 2016. Informovala o Dni otevřených dveří pro veřejnost v novém hospicu v Liberci.

Blanka Svobodová - informovala o změně počtu členů RS, a to přistoupením nového Klubu seniorek při ČSŽ, který se zvyšuje z devíti na deset členů. Nový počet členů byl schválený jednohlasně všemi přítomnými, nikdo se nezdržel, nikdo nebyl proti. 


Vytvořeno 5.1.2016 10:58:57 | přečteno 165x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load