Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 31.1.2023 Dnes má svátek Marika

Vyhledávání

Navigace

Informace z rady

 

Listopadové zasedání

Listopadové zasedání Rady starších, poradního orgánu ředitelky CSS, se uskutečnilo v úterý 10. listopadu 2015 od 09.30 hod. v malém sále spolkového domu. Pozvání na radu přijali náměstek primátora pro oblast humanitní Pavel Svoboda, Markéta Hozová, tisková mluvčí z kanceláře primátora a Jana Hamplová, manažerka pracovní skupiny KP Rodina, děti, mládež.

Zajímavosti:

Pavel Svoboda pochválil vystoupení taneční skupiny ŠARM, která účinkovala  v rámci projektu Společně nejen na jevišti v městském divadle, popřál přítomným členům Rady starších klidný advent a informoval o adventních akcích v příměstských klubech seniorů, které se stalo již tradicí a které každoročně organizuje město za účasti CSS.

Markéta Hozová navštívila Radu starších a předala informace k rozsvěcení vánočního stromu na Mírovém náměstí v neděli 29. listopadu od 17 hodin. Předala informaci o Večeru pro osamělé, který pořádá každoročně kancelář primátora. Zájemci o akci se hlásí na magistrátu města u paní Roudné Heleny, tajemnice sboru pro občanské záležitosti - tel.: 483 357 292, kromě pátku. Dále informovala, že město Jablonec nad Nisou oslaví v roce 2016 150 let od povýšení na město, 660 let od první zmínky, 110 let od udělení městského znaku. Vrcholem oslav budou  Podzimní slavnosti 22.-24. září 2016. V pátek 23. září se budou v městském divadle udělovat děkovné medaile. Medaile budou pro významné a důležité obyvatele města - návrhy na oceněné přijímá na městě paní Matěchová Jana, vedoucí oddělení sekretariát primátora, do 31.3.2016 emailem, poštou.

Jana Hamplová, představila pracovní skupinu KP Rodina, děti, mládež a přiblížila její činnost, prezentovala organizace, které se věnují dětem a řeší problematiku dětí.

Naďa Jozífková, pozvala na nejbližší připravované akce pořádané CSS, a to 3. prosince - Setkání s anděly, 30. prosince - Veselý Silvestr před Silvestrem, 1. ledna - Novoroční šlápota, 5. ledna - Novoroční setkání s hudbou.

Vytvořeno 14.12.2015 16:37:43 | přečteno 162x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load