Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 4.2.2023 Dnes má svátek Jarmila

Vyhledávání

Navigace

Informace z rady

 

Květnové zasedání

Květnové zasedání Rady starších, poradního orgánu ředitelky CSS, se uskutečnilo v úterý 26. května 2015 od 09.30 hod. v malém sále spolkového domu. Všichni členové RS byli přítomni a pozvání na radu přijala Martina Rosenbergová, vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví a vedoucí chráněné kavárny Eva Kohoutová.

Zajímavosti:

Martina Rosenbergová, vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví, se zasedání RS zúčastnila poprvé, seznámila se se členy RS a informovala je o situaci v plnění předložených námětů na zkvalitnění života seniorů v Jbc. - jedná se o dlouhodobé projekty, pokud se týká bezbariérovosti některých objektů.

Eva Kohoutová, vedoucí chráněné kavárny Floriánka, informovala o novém produktu NutriSen a NutrilaC, který je od začátku května v nabídce kavárny. Jedná se o český výrobek, cenově dostupný a hlavně zajišťující nutričně kompletní výživu pro pacienty s problémy přijímání potravy, rekonvalescenty nebo seniory, kterým v důsledku nevyvážené stravy chybí denní doporučené dávky vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Naďa Jozífková, ředitelka CSS, informovala o průběhu diskusního Kulatého stolu, který se konal v pátek 22. května ve spolkovém domě a slíbila, že se podobné akce budou pořádat každoročně vzhledem k jejich vysoké odborné úrovni a informacím, které jsou pro seniory přínosem a pomohou jim zorientovat se nejen v mimořádných životních situacích, ale přispějí i obecně ke zlepšení kvality života seniorů.

Blanka Svobodová, předsedkyně RS a vedoucí KJS, informovala o akcích, které se uskutečnily v dubnu, a to zahájení 3. ročníku Jabloneckého škrpálu a Literární kavárně k výročí 160. let od prvního vydání knihy Babička a o připravovaných akcích v nadcházejícím období.

Vytvořeno 7.7.2015 18:07:50 | přečteno 161x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load