Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 27.1.2023 Dnes má svátek Ingrid

Vyhledávání

Navigace

Informace z rady

 

Březnové zasedání

Březnové zasedání Rady starších, poradního orgánu ředitelky CSS, se uskutečnilo v úterý 24. března 2015 od 09.30 hod. v malém sále spolkového domu. Všichni členové RS byli přítomni a pozvání na radu přijala vedoucí chráněné kavárny Eva Kohoutová a náměstek primátora pro oblast humanitní Pavel Svoboda.

Zajímavosti:

Eva Kohoutová, vedoucí chráněné kavárny Floriánka informovala o rozšiřující nabídce aktivit kavárny. Bližší informace o připravovaných aktivitách jsou dostupné na informační tabule umístěné ve vestibulu spolkového domu. Kavárna také rozšířili svoji nabídku o další produkty, a to nové sušenky - Ovesný mls a nové druhy nápojů.

Naďa Jozífková, ředitelka CSS informovala o připravovaných aktivitách CSS na měsíc duben, předala letáček s informací, kdy od 1.4. bude pro občany Libereckého kraje k dispozici noční pohotovostní služba zubního lékaře v Liberci Rochlicích.

Pavel Svoboda, náměstek primátora pro oblast humanitní poděkoval předsedkyni RS za koncepční materiál obsahující náměty na zkvalitnění života seniorů v Jbc., poděkoval za možnost aktivní účasti v rámci vzdělávacího projektu Akademie seniorů a upozornil na termín 20.4., od kterého je možné podávat žádosti o dotace z rozpočtu města. Informoval o květnových oslavách k 70. výročí konce 2.světové války.

Blanka Svobodová, předsedkyně RS shrnula a informovala přítomné členy o uskutečněných akcích a upřesnila informace k připravovaným akcím a seznámila členy RS s programem na měsíc duben, a to jak v CSS, tak v jednotlivých KS. Členové RS navrhli a odsouhlasili obsah květnového vydání stránky Senior plus.

Vytvořeno 13.5.2015 16:58:10 | přečteno 258x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load