Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 4.2.2023 Dnes má svátek Jarmila

Vyhledávání

Navigace

Informace z rady

 

Říjnové zasedání

Říjnové zasedání Rady starších se uskutečnilo  v 9:30 hod. v prostorách spolkového domu Centra sociálních služeb. Program zasedání vycházel z pozvánky Rady starších, které se jako host  zúčastnily náměstkyně primátora Soňa Paukrtová a vedoucí kavárny Floriánka Eva Kohoutová.

Zajímavosti:

Soňa Paukrtová - náměstkyně primátora poděkovala za pozvání, poděkovala za spolupráci a se všemi přítomnými se rozloučila. Členky RS předaly náměstkyni primátora jako poděkování za spolupráci kytici.

Eva Kohoutová - vedoucí kavárny Floriánka informovala o sbírce "Teplo pro všechny" - jedná se o sbírku teplého svrchního oblečení (čepice, rukavice, svetry, zimní bundy atd.) pro spoluobčany bez domova, sbírka bude předána zástupcům Naděje v pondělí 15.12.2014 v prostorách spolkového domu a o besedě Domácnost bez chemie.

Helena Žaludová - členka Krajské Rady seniorů informovala o uskutečněném setkání u příležitosti Mezinárodního dne seniorů, které se konalo v pátek 26.9. na KÚ LK. Informovala o připravovaném veřejném jednání KRS dne 12.11., kam budou přizváni také zástupci dalších seniorských uskupení.

Blanka Svobodová - předsedkyně Rady starších poskytla informace o uskutečněných akcích - Seniorská štafeta na závěr II. ročníku pohybového projektu Jablonecký škrpál, o Vzpomínkové výstavě porcelánu, kterou iniciovaly seniorky v návaznosti na letní výlet do Modrodomu v Dubí, o akcích v průběhu Týdne seniorů - zahájení v Eurocentru, Jabloneckém hruškobraní, o Literární  kavárně, novém PC kurzu Senioři s tabletem, projektech Muzikorelaxace s pohybem a Tančírně, pozvala přítomné na Slavnostní koncert pořádaný v pondělí 27.října u příležitosti 96.výroční vzniku samostatného československého státu.


 

Vytvořeno 11.11.2014 10:15:08 | přečteno 227x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load