Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 31.1.2023 Dnes má svátek Marika

Vyhledávání

Navigace

Informace z rady

 

Listopadové zasedání

Poslední zasedání Rady starších v roce 2014 se uskutečnilo  v úterý 25. listopadu v prostorách spolkového domu Centra sociálních služeb. Program zasedání vycházel z pozvánky Rady starších.

Zajímavosti:

Eva Kohoutová, vedoucí chráněné kavárny Floriánka, informovala o sbírce Teplo pro všechny – jedná se o sbírku čepic, rukavic a dalšího teplého oblečení pro spoluobčany bez domova, sbírka bude 15.12.2014 předána zástupcům Naděje. Pozvala přítomné a předala nabídku na nově nabízený horký nealkoholický nápoj Hot Drink v několika ovocných příchutích, který je podáván za cenu 22,- Kč v kavárně Floriánka od 25.11.

Naďa Jozífková, ředitelka CSS, upozornila na akce pořádané v měsíci prosinci a na začátku měsíce ledna 2015 - více informací v programech - viz rubrika Aktivity seniorů - Programy ve spolkovém domě. Informovala o novém kurzu ICT nazvaném Počítačová poradna a o novém projektu Výtvarná dílna, který bude určen těm seniorům, kteří rádi tvoří. Pohovořila o novém společensko-vzdělávacím projektu Cestujeme po Evropě, první cesta vedla do Španělska, ta další povede do Skotska a Anglie.

Blanka Svobodová, předsedkyně Rady starších, poskytla informaci o uskutečněných akcích a o soustředění seniorského pěveckého sboru IZERÍNA.

Vytvořeno 5.1.2015 16:49:52 | přečteno 199x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load