Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 27.1.2023 Dnes má svátek Ingrid

Vyhledávání

Navigace

Informace z rady

 

Lednové zasedání

Lednové zasedání RS se uskutečnilo v úterý 14.ledna v 9:30 hod. v prostorách cvičebny spolkového domu CSS. Za MMJN pozvání přijala Soňa Paukrtová, náměstkyně primátora a za Fokus Liberec Kavárna na půli cesty Eva Kohoutová.

Zajímavosti:

Soňa Paukrtová informovala poradní orgán ředitelky CSS o jednání města s ÚP o rozšíření služeb VPP, o revitalizaci teplárenství v Jablonci n.N., o záměru rekonstrukce objektu v ulici Za Plynárnou 13 na azylový dům. Rok 2014 byl vyhlášen Rokem české hudby - s tím budou souviset i doprovodné programy, které budou realizovány v různých částech města. K letošnímu Světovému dni proti násilí na seniorech je připravena pro seniorskou veřejnost v MD Jbc opera Netopýr v podání DFXŠ Liberec.

Naďa Jozífková - ředitelka CSS - informovala o přemístění počítačů včetně tiskárny do prostor kontaktního místo veřejně přístupného v kavárně Fokus. O změnách, které přináší od 1.1.2014 NOZ v problematice závětí a dědictví a o připravované akci, které se uskuteční ve spolkovém domě v návaznosti na Mezinárodní den pečení - garantem akce je Dia-club senior.

Blanka Svobodová - předsedkyně RS - pohovořila o připravovaných společných akcích s KSK Liberec a MÚ Frýdlant pro rok 2014, o putovním turnaji v elektronických šipkách seniorů tří měst, který se uskuteční v únoru v Jablonci pod názvem Jablonecká šipka a o plánu aktivit na 1. pololetí roku 2014.

Vytvořeno 13.2.2014 12:06:51 | přečteno 267x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load