Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 30.1.2023 Dnes má svátek Robin

Vyhledávání

Navigace

Informace z rady

 

Květnové zasedání

Květnové zasedání Rady starších se uskutečnilo v úterý 20.května v 9:30 hod. v prostorách spolkového domu Centra sociálních služeb. Program zasedání vycházel z pozvánky Rady starších. Květnové RS se jako host zúčastnila náměstkyně primátora Soňa Paukrtová, Petr Tulpa, radní LK a Helena Žaludová, členka Krajské rady seniorů LK

Zajímavosti:

Soňa Paukrtová pozvala přítomné na promenádní koncerty v rámci Roku české hudby, informovala o článcích a dezinformacích, které se objevily v médiích ohledně vytunelování Jablonecké energetické, uvítala kladné rozhodnutí obyvatel DZU Palackého vybudovat z důvodu větší bezpečnosti obyvatel DZU ve vestibulu objektu recepci.

Petr Tulpa poděkoval za pozvání a informoval o aktuálním dění a otázkách na kraji týkajících se připomínkování zákona, který upravuje dětské skupiny, pohovořil o prorodinné politice, střednědobém plánu rozvoje SS, o programu vyrovnávání příležitostí osob se zdravotním postižením, o materiálu, který se zabývá sítí SS v LK, o přechodu financování SS ze státního systému na krajský.

Naďa Jozífková poděkovala za spolupráci při organizování akce Mezinárodní den pečení, jehož garantem byl Dia-club senior, informovala o velmi pozitivních reakcích pozvaných na zorganizované setkání. Pohovořila o akci, která se letos koná již počtvrté, u příležitosti Světového dne proti násilí na seniorech, a to koncert v MD Jbc v pátek 13. červena od 15 hodin.

Markéta Jeníčková informovala o programu a jednotlivých akcích připravených na měsíc červen. Informovala o kolekci fotografií DOMA v rámci projektu Žít déle doma, které zapůjčí ŽIVOT 90 na dobu prvních dvou týdnů CSS a které budou vystaveny po tuto dobu v prostorách spolkového domu a několik fotografií bude vystaveno ve vestibulu divadla v pátek 13.6.2014.

Vytvořeno 11.6.2014 14:25:18 | přečteno 239x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load