Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 30.11.2022 Dnes má svátek Ondřej

Vyhledávání

Navigace

Informace z rady

 

Dubnové zasedání

Dubnové zasedání Rady starších se uskutečnilo v úterý 22.dubna v 9:30 hod. v prostorách konzultační místnosti spolkového domu Centra sociálních služeb. Program zasedání vycházel z pozvánky na Radu starších. Dubnové RS se jako host zúčastnila náměstkyně primátora Soňa Paukrtová, vedoucí kavárny chráněné kavárny Floriánka Eva Kohoutová a Helena Žaludová, členka Krajské rady seniorů LK


 

Zajímavosti:

Soňa Paukrtová informovala o slavnostním zahajovacím koncertě k Roku české hudby a předala přítomným členkám RS pozvánku do divadla na úterý 29.4., o probíhajících jednáních týkajících se získání dotace na rekonstrukci azylového domu v ulici Za plynárnou a o aktualizaci strategického plánu rozvoje města, prodloužení jeho splatnosti do roku 2020 z důvodu zvýšení možnosti v rámci nového programového období EU pro rok 2014  - 2020 čerpat a získat finanční prostředky z evropského rozvojového fondu.

Naďa Jozífková pohovořila o situaci, kdy z veřejně přístupného místa PC ve Floriánově ulici byly rozesílány podvodné nabídky služeb. Policie ČR díky pomoci CSS viníka dopadla. Pozvala přítomné seniory na slavnostní připomenutí 69. výročí konce 2. světové války, které se  uskuteční ve středu 7. května od 10.00 hodin u Památníku obětí v Rýnovicích. Poděkovala všem za pomoc a aktivní účast při potravinové sbírce pro Naději a za přípravu a výrobu velikonoční dekorace. Vyhlásila téma letní výzdoby - ryby, kameny.

Blanka Svobodová předala informaci o květnových aktivitách pořádaných v CSS a jednotlivých klubech seniorů, o akcích pořádaných pro seniory z Jbc., Lbc, Frýdlantu včetně pohybových aktivit - 25.4. - Turnaj v kuželkách, 16.5. - Turnaj v minigolfu, 27.5. - Turnaj v pétanque, o II.ročníku Jabloneckého škrpálu.

Helena Žaludová, členka Krajské rady seniorů LK, informovala o ustanovující konferenci z 1.4.2014, kdy účastníky byli delegáti z devíti seniorských organizací s celorepublikovou působností. Nabídla se, že zjistí možnosti přistoupení dalších seniorských uskupení do Krajské rady seniorů LK a bude RS informovat o úkolech, činnosti, pravomocech a kompetencích rady seniorů.

Vytvořeno 6.5.2014 11:51:34 | přečteno 248x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load