Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 27.1.2023 Dnes má svátek Ingrid

Vyhledávání

Navigace

Informace z rady

 

Březnové zasedání

Březnové zasedání Rady starších se uskutečnilo v úterý 18.března v 9:30 hod. v prostorách cvičebny spolkového domu Centra sociálních služeb. Program zasedání vycházel z pozvánky na Radu starších. Březnové RS se jako host zúčastnila náměstkyně primátora Soňa Paukrtová, tajemník magistrátu města Marek Řeháček, za kancelář primátora Markéta Hozová a vedoucí kavárny chráněné kavárny Floriánka Eva Kohoutová.

Zajímavosti:

Soňa Paukrtová informovala o záměru města adaptovat dům v ulici Za Plynárnou na azylový dům. Seznámila přítomné s hudebními programy v rámci Roku české hudby, kdy se na období duben až září připravují kulturní akce pod názvem Město plné tónů.

Marek Řeháček seznámil přítomné s probíhající přestavbou přízemí radnice na pracoviště běžných agend a odbavovací místo pro hendikepované spoluobčany. Informoval o rozšíření počtu pracovníků VPP, kteří budou zajišťovat úklidové i drobné údržbářské práce jak ve veřejných prostorách, tak i v domech zvláštního určení.

Markéta Hozová seznámila s programem koncertu ke Světovému dni proti násilí na seniorech, který se uskuteční v pátek 13. června v městském divadle, kde kromě hudebního programu z ukázek operetních děl bude slavnostně vyhlášena Pečovatelka roku 2014, která bude vybrána z nominovaných pečovatelek ze šesti organizací.

Naďa Jozífková předala informaci o nově zřízené senior-dopravě, kterou zajišťuje Český červený kříž a upozornila i na možnost využití služeb hodinového servisu řemeslných a domácích prací.  Oba letáky jsou k vyzvednutí ve spolkovém domě CSS v kanceláři ČČK ve 4.patře. Dále informovala o připravované velikonoční potravinové sbírce pro Naději, která proběhne v prostorách cvičebny v úterý 15. března od 10.00 do 11.00 hodin a od 13.00 do 15.00 hodin.

Vytvořeno 19.3.2014 17:03:26 | přečteno 235x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load