Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 27.1.2023 Dnes má svátek Ingrid

Vyhledávání

Navigace

Informace z rady

 

Listopadové zasedání

Listopadové zasedání RS se uskutečnilo v úterý 26.listopadu v 9:30 hod. v prostorách cvičebny spolkového domu CSS. Za MMJN pozvání přijala Soňa Paukrtová, náměstkyně primátora a za Fokus Liberec Kavárna na půli cesty Eva Kohoutová.

Zajímavosti:

Soňa Paukrtová, náměstkyně primátora přítomné členy RS informovala o 1.čtení rozpočtu a termínu schválení v únoru 2014, o problematice teplárenství, např. snížení ceny tepla pro obyvatelstvo o 14 %, o sdružení Jizerky car, jeho činnosti a účelu, o herně pro děti, o rozšíření a dalším využití městského bazénu, o řešení otázky ohledně přestěhování azylového domu z Podhorské ulice do ulice Plynární a jeho nedostačující kapacitě, o připravované rekonstrukci komunikací mezi Jabloncem a Libercem, o přípravě Strategického plánu rozvoje města a adventních setkáních v DZU a klubech seniorů.

Naďa Jozífková, ředitelka CSS informovala o čestném uznání, které obdrželo CSSza kvalitu v soutěži o nejlepšího poskytovatele sociálních služeb v České republice – Cena kvality v sociální péči v kategorii Poskytovatelé sociálních služeb pro seniory, a to za vysoký standard poskytovaných služeb, za kreativní přístup k aktivizaci seniorů a za dlouhodobou a efektivní obhajobu práv uživatelů. Informovala o náboru do nově vznikajícího pěveckého souboru, o adventních setkáních představitelů města v DZU a KS a o Novoročních setkáních s primátorem, o připravovaných aktivitách pro rok 2014, jak v CSS, tak ve spolupráci s libereckými a frýdlantskými seniory.

Eva Kohoutová, vedoucí Kavárny na půli cesty informovala o uzavření kavárny od 27.12., recepce bude v provozu.

Blanka Svobodová, předsedkyně Rady starších informovala o programu připraveném na měsíc prosinec 2013 a na začátek měsíce ledna 2014. Programy jsou dostupné na web.stránkách CSS, v kanceláři specialisty pro volnočasové aktivity ve 4.patře spolkového domu CSS, na recepci spolkového domu a také jsou umístěny na informačních tabulích v městské knihovně a ve spolkovém domě.

Vytvořeno 11.12.2013 11:41:25 | přečteno 297x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load