Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 4.2.2023 Dnes má svátek Jarmila

Vyhledávání

Navigace

Informace z rady

 

Lednové zasedání

Lednové zasedání členů Rady starších se uskutečnilo v úterý 22. ledna 2013 v prostorách cvičebny - podlaží 1b spolkového domu CSS a pozvání přijaly zdravotní referent oddělení sociálních služeb MMJN Jitka Šorfová a vedoucí kavárny Floriánka Eva Kohoutová. Program RS - leden 2013 - ikona souboruzde.

Zajímavosti:

Jitka Šorfová, zdravotní referent oddělení sociálních služeb, podala informaci o vymezení sociálního bydlení a o změnách v pronajímání obecních bytů s účinností od 1.1.2013, které schválila Rada města Jablonec nad Nisou dne 13.12.2012 - ikona souboruzde. Další informace ke změnám sociálního bydlení a o změnách v pronajímání obecných bytů naleznete na webových stránkách města Jablonec nad Nisou.

Naďa Jozífková, ředitelka CSS, upozornila na nové taktity obchodníků a požádala členky RS, aby tyto informace předaly dál do klubů seniorů a mezi své vrstevníky a známé - upozornění pro seniory: Neotvírejte lidem, které neznáte!! . Upozorňujeme znovu na rizika nejen spojená s podomním prodejem nebo na předváděcích akcích , ale i na zasílání nabídek , které se velice podobají fakturám .

V době zpracování informací byla doručena výzva Policie ČR - obvodního oddělení Mšeno Jablonec nad Nisou, týkající se podvodnice - falešné pečovatelky:

Dne 10. 1. 2013 navštívila občanku seniorského věku bydlící ve Mšeně žena, která se vydávala za sociální pracovnici - pečovatelku. Následně paní zjistila, že byla okradena.U poškozené poskytuje běžně na základě smlouvy terénní pečovatelskou službu Centrum sociálních služeb Jablonec n. N., jejich pracovnice to nebyla, šlo pravděpodobně o podvod. Máme tedy v Jablonci  falešnou pečovatelku. Policie ČR potřebuje upřesnit popis osoby „falešné sociální pracovnice - pečovatelky“. Informace sdělte NA TELEFONNÍ ČÍSLO 974 474 741 (přepojit p. Marxovi).  Upozorněte na tuto událost a nebezpečí.

 

RS 22 1 2013 03, obrázek se otevře v novém okněRS 22 1 2013 02, obrázek se otevře v novém okně
Vytvořeno 29.1.2013 17:57:13 | přečteno 554x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load