Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 31.1.2023 Dnes má svátek Marika

Vyhledávání

Navigace

Informace z rady

 

Květnové zasedání

ze zasedání RS

Květnové zasedání Rady starších, poradního orgánu ředitelky CSS, se uskutečnilo v úterý 21. května 2013 ve spolkovém domě CSS v prostorách cvičebny. Program květnové RS - zde.

Pozvání přijala náměstkyně primátora Soňa Paukrtová.

Zajímavosti:

Soňa Paukrtová informovala o předání požadavku členů Rady starších o umístění laviček na autobusové zastávce směrem do Mšena u nákupního střediska Rýnovka. Přiblížila, s odkazem na položené dotazy, o záměru úprav interiérového vstupu do radnice a poskytla informaci týkající se centrálního vytápění města.

Naďa Jozífková pohovořila o vstupu do budovy spolkového domu hlavním vchodem, a to každý všední den od 8.00 do 18.00 hodin, případně zadním vchodem, a to prostřednictvím označeného zvonku recepce. Budova je od 18.00 hodin uzamčena. Po tomto čase je třeba být v kontaktu s příslušnou organizací nebo pořadatelem, který danou akci v budově pořádá, aby zajistil vpuštění dotyčné osoby do objektu, včetně odemykání a zamykání zadního vchodu. Další informace se týkaly červnového programu a akcí pořádaných ve spolkovém domě a  v klubech seniorů.

21.5.2013

ze zasedání RS

ze zasedání RS

 
ze zasedání RS

ze zasedání RS

 
ze zasedání RS

ze zasedání RS

 
ze zasedání RS

ze zasedání RS

 
 
Vytvořeno 10.6.2013 17:37:25 | přečteno 336x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load