Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 30.11.2022 Dnes má svátek Ondřej

Vyhledávání

Navigace

Informace z rady

 

Dubnové zasedání

Dubnové zasedání Rady starších, poradního orgánu ředitelky CSS, se uskutečnilo v úterý 23. dubna 2013 ve spolkovém domě CSS v prostorách cvičebny. Program dubnové RS - zde.

Pozvání přijala náměstkyně primátora Soňa Paukrtová.

Zajímavosti:

Soňa Paukrtová, náměstkyně primátora, předložila na žádost členů RS architektonickou studii týkající se vybudování nového víceúčelového zařízení sportovního areálu Střelnice. Informovala, že na základě projednání se sociálním odborem, budou z důvodu bezpečnosti v domech zvláštního určení zřízeny recepce. Dále informovala o nové formě bydlení - nízkoprahové bydlení v objektu Za Plynárnou. Pozvala přítomné na Mezinárodní folklorní festival v termínu od 11. do 14.6. v Eurocentru. Informovala o projektu rozvoj cestovního ruchu v Jablonci nad Nisou.

Naďa Jozífková, ředitelka CSS, předala členkám RS pozvánku statutárního města na slavnostní připomenutí 68. výročí konce 2. světové války u Památníku v Rýnovicích. Dále informovala o dalším vzdělávání seniorů v oblasti finanční gramotnosti, o zahájení projektu Jablonecký škrpál. Bližší informace týkající se výstavy tradičních výrobků seniorů v rámci Mezinárodního folklorního festivalu konané dne 11.6. poskytne M.Jeníčková - 774 722 942.

Vytvořeno 12.5.2013 20:12:21 | přečteno 415x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load