Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 31.1.2023 Dnes má svátek Marika

Vyhledávání

Navigace

Informace z rady

 

Červnové zasedání

z jednání Rady starších 04

Zasedání poradního orgánu ředitelky CSS se konalo, tak jako každý měsíc, ve spolkovém domě v prostorách cvičebny, a to v úterý 25. června od 09:30 hod. Pozvání přijali Eva Kohoutová - vedoucí kavárny Floriánka, Martina Zemanová - MC Jablíčko a za MMJN Jaroslav Cvrček.

Zajímavosti:

Jaroslav Cvrček informoval o dočasné personální změně, kdy do doby jmenování nové/ho vedoucí/ho je pověřen řízením odboru sociálních věcí a zdravotnictví, o poradě konané na KÚLK, kde byly předneseny aktuální informace k probíhajícímu zpracování Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb, o řešení recepcí v DZU a změně metodiky pro pronajímání obecných bytů.

Martina Zemanová seznámila členy RS s představami MC Jablíčko, které se má v letošním roce transformovat na Centrum rodinné, týkajícími se prohloubení spolupráce s CSS, propojení aktivit mezi organizacemi,hlubším propojováním komunit a nastavení větší informovanosti o činnostech MC Jablíčko a CSS.

Naďa Jozífková informovala o novém propagačním materiálu CSS, který obsahuje informace o poskytovaných službách a službách navazujících. Předala členům RS bezpečnostní samolepky se základními informace o krizových číslech - projekt Bezpečné stáří - více informací www.mestojablonec.cz, informovala o letních aktivitách po dobu prázdninových měsíců - více informací v sekci Aktivity seniorů.

Markéta Jeníčková podala informaci o nominaci na titul Dobrá duše a získání čestného uznání pro CSS za vytváření výjimečného prostředí pro dobrovolnickou pomoc a projekty pro seniory - více informací článek Nominace na Dobrou duši - sekce spolkový dům.

25.6.2013

z jednání Rady starších 04

z jednání Rady starších 04

 
z jednání Rady starších 01

z jednání Rady starších 01

 
z jednání Rady starších 02

z jednání Rady starších 02

 
z jednání Rady starších 03

z jednání Rady starších 03

 
 
Vytvořeno 15.7.2013 16:58:35 | přečteno 409x | marketa.jenickova
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load