Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 3.6.2023 Dnes má svátek Tamara

Vyhledávání

Soustředění TJ Kardio

TJ Kardio

Ve dnech 7. až 11. září 2022 se 23 členů TJ Kardio zúčastnilo tradičního podzimního soustředění v turistické oblasti Sloup v Čechách. 


Ubytováni jsme byli v penzionu U Studničků nedaleko známého hradu. Po celou dobu soustředění jsme využívali sjednaný autobus, což nám umožnilo potřebné přesuny mezi vybranými lokalitami a mezi východisky a cíli jednotlivých tras. Každé ráno byla půlhodinová rozcvička, kterou vedla naše lékařka. Po snídani jsme vyjížděli nebo vycházeli na turistické výlety, které byly velmi pečlivě připraveny členy výboru Kardia. Nejdůležitější bylo časově skloubit varianty tras podle výkonnosti členů, jejichž věkový průměr je 75 roků. Navštívili jsme nejkrásnější místa v okolí Sloupu v Čechách, konkrétně skalní hrad, jeskyně, sloupský okruh s lesním divadlem, rozhlednu Na Stráži, okolí Hraběnčiny, Hradní a Maxmiliánovy vyhlídky. Dále to byla obec Radvanec, Havraní skály i Panská skála, stejně tak hora Klíč. Zatímco cestou na soustředění jsme byli ve sklárně Pačinek glass v Kunraticích u Cvikova, tak cestou domu jsme stihli navštívit Modlivý důl a prohlédnout si zříceninu hradu Svojkov. Soustředění se jako každý rok zúčastnila MUDr. Jana Nosková, která měla dohled nad naším zdravotním stavem. U všech účastníků soustřední provedla vyšetření. Zdatnost členů TJ Kardio je udržována během celého roku cvičením v tělocvičně a ve fitku a plaváním v městském bazénu. Poděkování za finanční příspěvky patří KÚ Liberec, městu Jablonec nad Nisou i Centru sociálních služeb v Jablonci nad Nisou, které nám formou finančních dotací umožňují nejen tato krásná soustředění, ale i další aktivity během celého roku uskutečnit.


Vytvořeno 11.5.2023 10:43:29 | přečteno 10x | lukas.frydrych
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load