Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 3.6.2023 Dnes má svátek Tamara

Vyhledávání

Hodnocení roku 2022

KS při STP MO 3
Pod hlavičkou naší organizace, Svazu tělesně postižených, místní organizace 3, která má 117 členů, funguje také klub seniorů.

Pod hlavičkou naší organizace, Svazu tělesně postižených, místní organizace 3, která má 117 členů, funguje také klub seniorů. Každou středu se scházíme ve Spolkovém domě na neformálním setkání. Při kávě si řekneme, co nás čeká, kam pojedeme, nebo si jen tak popovídáme. V letošním roce jsme absolvovali několik jednodenních výletů. Byli jsme v Polsku na známém tržišti Kudowa Zdroj, kde si každý nakoupil, co potřebuje a i něco navíc. Navštívili jsme Kutnou Horu, kterou jsme si prošli s průvodkyní a samozřejmě jsme navštívili i Chrám Svaté Barbory. Odpoledne jsme ještě jeli na zámek Kačina. Další výlet byl na zámek Libochovice a horu Říp. Všichni zúčastnění členové vyšli až na vrchol, za což všem patří veliká pochvala. Na dalším jednodenním výletě jsme si prohlédli ZOO ve Dvoře Králové. Jezdíme také na týdenní pobyty. Letos v červnu jsme byli v Poděbradech. Navštívili jsme místní sklárnu a zámek Karlova Koruna. V říjnu jsme odjeli, jako každý rok, na týdenní pobyt do Františkových Lázní. Tam nás čekalo 12 léčebných procedur jako např. uhličité koupele, masáže, parafin nebo solná jeskyně. V odpoledních hodinách jsme jezdili na výlety. Letos jsme se prošli po přírodní rezervaci Soos, navštívili zámek Loket a hrad Seeberg. Všechny výlety se povedly, počasí nám přálo. Protože všichni byli spokojeni, tak jsme si opět na příští rok zarezervovali termín. V listopadu jsme dvakrát jeli do Prahy do divadla Brodway na muzikály Okno mé lásky od Petra Jandy Vánoční zázrak od Janka Ledeckého. Celý letošní rok zakončíme vánočními trhy v Bautzenu a vánočním posezením.


Vytvořeno 11.5.2023 11:08:18 | přečteno 9x | lukas.frydrych
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load