Centrum sociálních služeb

Jablonec nad Nisou, p.o.
Zvětšit písmo:
Datum: 6.6.2023 Dnes má svátek Norbert

Vyhledávání

KS Novoveská

Klub seniorů Novoveská najdete na adrese Novoveská 5, 466 01 Jablonec nad Nisou.

Klub seniorů Novoveská, který se nachází mezi kostelem na náměstí Boženy Němcové a bývalým novoveským koupalištěm je jedním z větších klubů seniorů v Jablonci nad Nisou. Klub je otevřený jak obyvatelům Domu zvláštního určení Novoveská, tak i seniorům z blízkého i vzdálenějšího okolí.

Výhodou klubu je velká přilehlá zahrada, která je využívána v průběhu sezony např. na hru pétanque, kuželky, opékání buřtů nebo jen k sezení na lavičce a povídání si s přáteli.

V klubu se senioři pravidelně schází k různým příležitostem. Oslavují narozeniny, jubilea, trénují paměť a cvičí na židlích. Součástí klubu je i terasa s posezením, kde je za pěkného počasí možné sejít se s přáteli. Dále vybavená tělocvična, kde probíhá zdravotní a relaxační cvičení.


IMG_9753.jpg, obrázek se otevře v novém okněIMG 7539, obrázek se otevře v novém okněKS Novoveská, obrázek se otevře v novém okněIMG 8933, obrázek se otevře v novém okně
 
Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR katalog socialnich sluzeb

Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.
Emilie Floriánové 1736/8
466 01  Jablonec nad Nisou

id datové schránky: us6kg76
email: centrum@centrumjablonec.cz
Prohlášení o přístupnosti

 
 
load